Volgen

Kan ik voor de lijfrente in enig jaar, uitgaan van de factor A op het UPO?

Nee dat gaat niet.

In artikel 38 van de Pensioenwet is onder andere opgenomen, dat op het UPO de pensioenaangroei (Factor A) van het voorafgaande kalenderjaar dient te worden opgenomen.

Bijvoorbeeld: op het UPO 2014, staat dus de pensioen aangroei van 2013.

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen