Volgen

Kan ik voor de lijfrentepremieaftrek in enig jaar, uitgaan van de factor A op het UPO?

Ja, dat is mogelijk.

De berekening van de lijfrentepremieaftrek in de jaarruimte vindt (sinds 2003) plaats op basis van de pensioenaangroei (factor A) van het voorafgaande kalenderjaar.

In artikel 38 van de Pensioenwet is onder andere opgenomen, dat op het uniform pensioenoverzicht (UPO) de pensioenaangroei (Factor A) van het voorafgaande kalenderjaar dient te worden opgenomen.

Bijvoorbeeld: Voor de berekening jaarruimte 2018 is de factor A uit 2017 van belang en die is terug te vinden op het UPO van 2018.

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0
Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen